Forum Narnia.pl Strona Główna
Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
przewidywania driwa

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Narnia.pl Strona Główna -> Stara Szafa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daid
Zagubiona Dusza
Zagubiona Dusza


Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/4

PostWysłany: Śro 12:07, 24 Sty 2007    Temat postu: przewidywania driwa

Dawno,dawno temu w świecie Nizjaki żył sobie pewien magik imieniem Driw.Mieszkał w małej ziemiance koło małej rzeczki.Prowadził samotne życie.Nawet nie wiedział skąd pochodzi i nie chciał tego wiedzieć .Pewnego dnia poszedł po wodę do rzeczki .Właśnie chciał napełnić wodą jedno z wiader ale zatrzymał się w pół kroku, ponieważ usłyszał głos z rzeki:
-Ocal świat.Zbliża się coś strasznego.
-A co?-zapytał
-Zobaczysz-i wiecej głos się nie odezwał.
Kiedy Driw napełnił już wszystkie wiadra poszedł do swojej ziemianki.Położył wiadra koła pieca i usiadł.Wziął starą księgę i zaczął ją czytać.Ta księga była o świecie Nizjaki.
-Już wiem!Mam!To jest to!-zakrzyknął mag i zaczął cytować:
-W czasach początków Nizjaki,przyjdzie pierwsze zło.Pokona je tylko przyjaźń i wola serca..
Więc mag postanowił zdobyć przyjaźń i chociaż prowadził samotnię chciał za wszelką cene uratować świat Nizjaki.Niestety chciał to tylko zrobić dla osiągnięcia sławy ale los miał to odmienić


C.D.N.
Mam nadzieję że się wam spodoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bjart
Mieszkaniec Zachodniej Puszczy
Mieszkaniec Zachodniej Puszczy


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto 22:08, 13 Lut 2007    Temat postu:

Dobre jako prolog, lecz jako treść ma zbyt szybką akcję (w sumie nie wiem, za co to uznajesz). Trudno ocenić coś po tak niewielkim kawałku, daj więcej a wtedy zobaczymy (;. Ciężko Ci będzie stworzyć jakieś nowe, zaskakujące opowiadanie, gdyż wątek "ratowania świata" jest już bardzo oklepany. Ale mam nadzieję, że Ci się uda.
A i jeszcze coś- jak piszesz to rób odstępy po "," i "." wtedy tekst jest wyraźniejszy i łatwiej sie czyta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ellenai
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2986
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4

PostWysłany: Pon 9:08, 19 Mar 2007    Temat postu:

Zbyt szybka akcja. Wprowadź czytelników trochę w świat, w którym się to wszytko dzieje. Musimy mieć wizję otoczenia. Oczywiście nie mam na myśli poetyckich opisów przygody, albo napisz chociaż jak wygladał ten magik. tzn. stary czy młody, przystojny czy brzydki, mądry czy głupi itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kolorowa_ćma
Mieszkaniec Zachodniej Puszczy
Mieszkaniec Zachodniej Puszczy


Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: z Ker-Paravelu

PostWysłany: Wto 15:57, 20 Mar 2007    Temat postu:

Justyna ma rację. Jeśli chcesz, żebyśmy z chęcią to czytali i chociaż coś niecoś rozumieli ztego, musisz pomóc nam w tym Swoimi opisami! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Narnia.pl Strona Główna -> Stara Szafa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB
Appalachia Theme © 2002 Droshi's Island